Similar jobs like this one

Recommended jobs

A Budapest Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Autóbusz és Trolibusz Üzemeltetési Igazgatóság

Trolibusz Divíziója

AUTÓBUSZOK ÉS TROLIBUSZOK KARBANTARTÁSÁHOZ ELEKTROMOS

szakembereket keres

A munkakör betöltésének feltételei:

  • autóvillamossági szerelő, autóelektronikai műszerész vagy ezen valamelyikével egyenértékű végzettség
  • egészségügyi alkalmasság
  • alapvető mérőeszközök ismerete/használata

A munkavállaló feladatai:

  • autóbuszok és trolibuszok autóvillamossági jellegű javítási, karbantartási munkafolyamatainak elvégzése
  • járművek hatósági vizsgára felkészítése
  • diagnosztikai mérések, elektromos hibakeresések elvégzése

Előnyt jelent:

  • szakirányú szakmai tapasztalat,
  • diagnosztikai műszerek/szoftverek ismerete, használata
  • „C” és/vagy „D” kategóriás gépjárművezetői engedély + GKI kártya

Amit kínálunk:

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • bejelentett, versenyképes jövedelem
  • Kollektív Szerződés szerinti bérpótlékok, juttatások
  • ingyenes utazás a BKV Zrt. járatain a munkavállaló, a házastársa, valamint az egy háztartásban élő minden iskolás gyermek részére is
  • cafeteria juttatás
  • vidéki munkavállalók számára a munkásszálló ingyenesen is elérhető

Munkavégzés helye: BKV Zrt. Trolibusz Divízió, Budapest, X. ker., Zách u. 8.

Jelentkezés: folyamatos

Elérhetőség:

Trolibusz Divízió
Budapest, X. ker., Zách u. 8.
Szekeres Roland
06-70/698-0864

A jelentkezéshez szakmai önéletrajzot kérünk.

AUTÓBUSZOK ÉS TROLIBUSZOK KARBANTARTÁSÁHOZ ELEKTROMOS SZAKEMBER

Budapest
Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 24.04.2021