Autóbuszalkatrész - raktáros

HOMM – Bus & Coach Solutions

Több mint 350 autóbusszal és 7 telephellyel rendelkező országos méretű személyszállító cég autóbuszalkatrész-raktárost keres azonnali kezdéssel.

A munkakör célja:

Az autóbuszalkatrész-raktáros a központi alkatrészraktár tagja és a raktárvezetőnek tartozik közvetlen felelősséggel. Átlátja és felel a rábízott raktár/raktárak teljes készletéért és annak folyamatos fenttartásáért. Részt vesz az anyaggazdálkodás teljes folyamatában, az áru átvételétől a szakszerű tárolásán át, az anyagkiadás / felhasználás megtörténtéig.

Amit velünk csinálni fogsz:

  • Országos 7 szervizünk anyagellátásának biztosítása
  • Autóbusz alkatrészek és műhely felszerelések raktározása,
  • A vállalatirányítási rendszer és raktárkezelő rendszer működtetésében való részvétel,
  • A területen dolgozó kollégák kiszolgálása. Raktári adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Készletek fenttartása a központi beszerzés segítségével.
  • Leltárakban való részvétel.

Elvárások:

  • 2+ év bizonyított szakmai tapasztalat,
  • Középfokú érettségi bizonyítvány
  • Számítógépes ismeretek és jártasság, Microsoft Office magabiztos felhasználó,
  • Raktárkezelő és vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat,
  • Jó kommunikációs készség, kiváló problémamegoldó készség,
  • Proaktív, motivált hozzáállás,
  • Nyitott, rugalmas, személyiség
  • Angol nyelv ismerete előnyt jelent,
  • B kategóriás jogosítvány előnyt jelent.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Jelentkezéshez, kérjük, kattintson a "Jelentkezem" gombra.

Budapest
Pest
Full time, Apprenticeships
1 - 2 years of experience
Secondary school

Published on 19.02.2021