Autóbusz-vezető (Ajka, Balatonfüred, Pápa, Sümeg)

Autóbusz-vezető szeretnél lenni? Legyen a hobbid a hivatásod!

A VOLÁNBUSZ Zrt. alaptevékenysége a menetrend szerinti autóbusz-közlekedési közfeladat ellátása Székesfehérvár helyi és helyközi járatokon is. Társaságunk elhivatottan biztosítja évente több, mint 100 millió utas mindennapos utazási, munkába- és iskolába járási lehetőségét, valamint a létfontosságú intézmények megközelíthetőségét.

Járulj hozzá Te is közszolgáltatásunk optimális működéséhez!

Amit nyújtunk:

  • stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkalehetőség,
  • 100%-ban bejelentett munkaviszony,
  • kedvezményes utazási lehetőségek családtagok részére is,
  • szakmai fejlődés biztosítása, új technológiák megismertetése,
  • professzionális, megbízható csapat,
  • folyamatos bérfejlesztést,
  • egyedi erkölcsi-, anyagi elismerés,
  • üzemanyag-megtakarításból eredő bérpótlék,
  • cafeteria juttatás,

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  •  betöltött 21. életév
  •  érvényes „D” kategóriás vezetői engedély
  •  GKI kártya
  •  alapfokú iskolai végzettség (8 általános)
  •  PÁV II. alkalmasság

A munkaidő típusa: teljes  és részmunkaidő

A munkaviszony időtartama: határozatlan

A munkakör betölthető: a jelentkezés elbírálását követően azonnal.

Autóbusz-vezetőinket a következő térségekbe keressük:

  • Szentgotthárd

Jelentkezési mód:

  • Visszalépés után kattints a „Jelentkezem” gombra!
  • A jelentkezést részletes (fényképpel ellátott) szakmai önéletrajz beküldésével ,„Autóbusz-vezető Szentgotthárd" tárgy megjelölésével lehet beadni.

Jelentkezését megelőzően a következő linken legyen szíves olvassa el adatvédelmi tájékoztatónkat: http://www.volanbusz.hu/hu/adatvedelem

Köszönjük!

Veszprém
Full time, Part time
no work experience required
Primary school

Published on 01.08.2020