Forgalmi üzemmérnök (Szombathely)

A leendő munkatárs feladatai:

  • a Traffic rendszer üzemanyag moduljából kinyerhető adatokat elemzi, értékeli, elvégzi a havi zárást,
  • a térséghez tartozó autóbuszok üzemanyag megtakarítási rendszerét működteti,
  • az autóbuszok gazdaságos üzemanyag felhasználása érdekében szükséges intézkedéseket kezdeményezi, javaslatot tesz az útvonalszorzó, műszaki alapnorma megváltoztatására,
  • forgalmi fogyasztásméréseket szervezi, végrehajtja,
  • a menetlevél feldolgozás folyamatát figyelemmel kíséri, tankolási adminisztrációs hibákat felismeri, közreműködik a javításában,
  • rendszerkoordinátori feladatokat elvégzi,
  • folyamatosan kapcsolatot tart a műszaki szakszolgálattal,
  • folyamatosan nyomon követi és betartatja az autóbuszok revíziós és szemle rendjét,
  • autóbuszok káreseményeivel kapcsolatos ügyintézést végzi,
  • ellátja az ISO minőségbiztosítási rendszerrel kapcsolatos forgalmi üzemet érintő feladatokat,
  • a gépjárművek tervezett és nem tervezett javításait kiértékeli, a tervezhetőség javítása érdekében folyamatosan együttműködik a vezénylőkkel,
  • autóbuszok menetokmányait, fuvarfeladathoz kötött egyéb okmányait (pl. nemzetközi járati engedély, autópálya használat stb.) rendszeresen ellenőrzi, biztosítja,
  • tachográfok használatával kapcsolatos ellenőrzéseket végez, értékel.

Iskolai végzettség: állami szakirányú felsőfokú végzettség - diploma

Elvárás a jelentkezővel szemben:

  •  legalább 1 év szakmai tapasztalat,
  •  MS Office felhasználói szintű ismerete,
  •  felelősségteljes, önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkalehetőség,
  • 100%-ban bejelentett munkaviszony,
  • kedvezményes utazási lehetőségek családtagok részére is,
  • szakmai fejlődés biztosítása, új technológiák megismertetése,
  • professzionális, megbízható csapat,
  • egyedi erkölcsi-, anyagi elismerés
  • cafeteria juttatás

Előnyt Jelent:

  • a VOLÁNBUSZ Zrt. forgalmi-kereskedelmi folyamatainak ismerete,
  •  Traffic FO ismerete,
  •  ’D’ kategóriás vezetői engedély,
  •  SAP rendszer ismeret.

A munkavégzés helye:
Szombathely, Körmendi út 92.

A munkaidő típusa:
teljes munkaidő.

A munkaviszony időtartama:
határozatlan idejű munkaviszony

A munkakör betölthető:
a jelentkezés elbírálását követően azonnal.

Jelentkezési mód:

  • Visszalépés után kattints a „Jelentkezem” gombra!
  • A jelentkezést részletes (fényképpel ellátott) szakmai önéletrajz beküldésével

,„Forgalmi üzemmérnők Szombathely” tárgy megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva lehet beadni

Jelentkezését megelőzően a következő linken legyen szíves olvassa el adatvédelmi tájékoztatónkat: http://www.volanbusz.hu/hu/adatvedelem

Köszönjük!

Szombathely
Vas
Full time
1 year
Bachelor

Published on 22.10.2020