Autó Szerviz Munkafelvevő

VAGÉP Kereskedelmi és Szolgáltató zRt. (VAGÉP ZRT.)

A Vagép Kereskedelmi és Szolgáltató Zrt. hazánk északi és Keleti régiójának legnagyobb Ford Márkakereskedése, amely közel ötven éve foglalkozik gépjármű kereskedelemmel és szerviz szolgáltatással. 2015-ben nyitottuk meg korszerű Debreceni Ford Márkakereskedésünk kapuit, amelynek csapatába keresünk munkatársat:

Csatlakozzon hozzánk

Autó Szerviz munkafelvevő

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

  • munkafelvételre érkezők tájékoztatása, érdeklődők informálása
  • előjegyzések rögzítése, szervizárajánlatok készítése
  • járművek szervizelésének, javításának szervezése,
  • a megrendelő folyamatos informálása a javítás státuszáról
  • a kész javítások minőségének ellenőrzése, a gépjármű átadása,
  • a munkafelvétel adminisztratív feladatai: szerviz-, javítás árajánlatok készítése
  • a szolgáltatási számla magyarázata

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább közéfokú műszaki, vagy kereskedelmi végzettség,
  • gépjármű szerviz munkafelvevői területen szerzett 2-3 év tapasztalat
  • előnyt jelent a karosszéria munkafelvételben szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes alkalmazás
  • jó szervező, rendszerező, és együttműködő készség
  • egészséges csapatszellem
  • ügyfélközpontúság
  • megbízhatóság
  • feladatorientáltság
  • B kategóriás jogosítvány
  • kultúrált megjelenés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • kiváló kommunikációs készség,
  • ügyfélkezelésben való jártasság
  • alázat

Amit kínálunk:

  • bejelentett versenyképes bérezés, premizációs ösztönző rendszer
  • cafetéria csomag biztosítása
  • munkába járás támogatása
  • oktatások a szakmai fejlődés érdekében
  • csapatépítő programok
  • színvonalas, elegáns, impozáns munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

4030 Debrecen, Mikepércsi út 73/c

Egyéb juttatások:

  • éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Amennyiben a fenti állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a pozíció megjelölésével küldje el fényképes önéletrajzát és a végzettséget igazoló bizonyítványok másolatát elektronikus úton vagy küldje be az alábbi postacímre: Vagép Zrt. Ford Márkakereskedés 4400 Nyíregyháza, Pf 7. Szalánczi Zsolt részére.

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
2 years
Secondary technical school

Published on 2020-03-08