Autó flottaértékesítő munkatárs

Cégünk az ország egyik jól ismert és meghatározó autókereskedő cégcsoportja. Több tízmilliárdos forgalmunknak jelentős része a flottaértékesítésből származik, ám ezt a területet szeretnénk továbbfejleszteni egy új flottaértékesítő munkatársunk felvételével.

Főbb feladatok:

– új flotta ügyfél akvizíció (B2B sales)

– gépjármú flották értékesítése

– kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel

-  tendereken való részvétel

-  ajánlatok, kalkulációk készítése, stb.

Az álláshoz tartozó elvárások:

– legalább középfokú végzettség

– gépjármű flotta értékesítés területén szerzett több éves tapasztalat

-„B” kategóriás jogosítvány

– számítógép felhasználó szintű ismerete

– jó kommunikációs készség, vevőorientáltság

Kizárólag gépjármű flotta értékesítési tapasztalattal rendelkező jelöltek jelentkezését várjuk.  Az állás betöltéséhez előnyt jelent: 3-5 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

– igényes munkakörnyezet

– folyamatos képzés

– versenyképes fizetés

– jogtisztán bejelentett bér

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

Budapest
Full time
2 years
Bachelor
Secondary school

Published on 18.06.2021