CRITERION Készpénzlogisztikai Kft.  cover

ATM bankautomata kezelő

CRITERION Készpénzlogisztikai Kft.

munkakörbe munkatársat keres budapesti munkavégzésre

Szeretnéd tudni, hogyan lehetsz részese annak a folyamatnak, amin keresztül a Te munkád segítségével egy bankautomatából készpénzhez jutnak az emberek?

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • ATM automaták előkészítse a napi használatra
  • a helyszín biztosítása
  • kisebb karbantartási feladatok megoldása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • vagyonőri igazolvány
  • fegyvervizsga-bizonyítvány
  • feddhetetlen előélet
  • számítógépes ismeret

ELÉRHETŐ JÖVEDELEM:

  • Bruttó: 330 - 400 000 Ft +szép kártya juttatás

AMIÉRT ÉRDEMES A CRITERION-NÁL DOLGOZNI:

  • egy jó csapat még jobb lesz, ha egy ismerősöddel dolgozhatsz, ráadásul ajánlási rendszerünk keretében bruttó 200 000 Ft-tal lehetsz gazdagabb
  • nálunk élvezheted a teljes bejelentés előnyeit pl. a családi adókedvezmény, gyermek utáni pótszabadság, műszakpótlékok
  • könnyen megtalálsz minket, mivel központi helyen vagyunk, a XIII. kerületben, pár perc sétára a metrómegállótól
  • kényelmes munkaruhában dolgozhatsz
  • gyermektáborunk segítségével nyaranta 1 hétig felhőtlen szórakozásban lehet része gyermekeiteknek
  • kiszabadítunk a napi mókuskerékből ingyenes belépőinkkel, céges rendezvényeinkkel, juttatási csomagokkal:
  • ingyenes belépők:
  • további érdekes programok:​​​​
    • családi napjaink
    • közös karácsonyi forgatagunk
    • horgászversenyek
    • túrák
    • céges lángosozások, hamburgerezések és fagyizások

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küld el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 12.09.2020