Assistance munkatárs

Europ Assistance több mint 300 millió emberről képes gondoskodni a nap 24 órájában, munkavállalói az integritás, az értékteremtés, a csapatszellem és az elkötelezettségük hirdetésével gondoskodnak ügyfeleikről. Ha szeretnél részese lenni egy ilyen csapatnak, jelentkezz!

Feladatok:

  • Bejövő és kimenő hívások lebonyolítása magyar és angol nyelven egyaránt
  • Telefonos segítségnyújtás car-sharing szolgáltatás / autó&otthon biztosítás / utasbiztosítás kapcsán: probléma feltérképezés és a megoldás támogatása
  • Beérkező megkeresésekhez kapcsolódó adminisztráció

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony, 18. életév betöltése
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Ügyfélorintált hozzáállás

Munkaidő

  • Hétfőtől vasárnapig 7-22 h között napi 6-8 órában, rugalmas diákmunka
  • Havi minimum 100-120 óra vállalása (heti 25-30 óra)

Amit kínálunk

  • Irodai masszázs, gyümölcsnap
  • Nyelvtanulási lehetőség, tréningek
  • Bérezés: bruttó 1250-1450 forint + műszakpótlék
  • Negyedévente szülinapok ünneplése, közös síelés, futás
  • Komoly tapasztalatszerzési lehetőség
  • Teljesítménnyel/gyakorlattal emelkedő bérezés

Előnyt jelent:

  • Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Kommunikációs tanulmányok

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, tedd fel bátran a lenti e-mail címen.

Budapest
Part time

Published on 24.11.2020