Áruterítő gépkocsivezető - Zalaszentiván

Zalaszentivánon található megbízónk központja, ahová most belföldi élelmiszer terítésre, C kategóriás jogosítvánnyal rendelkezőket keresünk.

A sofőrök a zalaszentiváni telephelyről indulnak minden nap, a feladatok pedig:

  • áru fel-, és lerakodása a gépjárműről (indulás a reggeli órákban 04:00 és 06:00 között) - korán kelő típusok előnyben!

  • élelmiszerterítés hűtődobozos autóval (3,5 tonna feletti) több megyében,

  • fuvarlevelek, szálíltólevelek, göngyöleg-, és visszáru kezelése,

  • a gépjármű tisztán tartása, nap végi elszámolások teljesítése,

  • érkezés vissza a telephelyre a délutáni órákban, elszámolás.

Az elvárásaink nem vészesek, írjuk minek kell megfelelni:

  • általános iskolai végzettség,

  • C kategóriás jogosítvány,

  • érvényes GKI kártya (amennyiben nem rendelkezel vele, a cég állja a tanfolyam költségeit, amelyet részletekben tudsz visszafizetni),

  • megbízható és pontos személyre van szükségünk, olyanra, akire lehet számítani, nem késik el, és lelkiismeretesen végzi a munkáját,

  • fontos a jó fizikum, és rugalmasság - előfordulhat, hogy váratlan helyzetekhez kell igazodni (gondolunk itt akár egy dugóra, közlekedési szituációkra és az ebből fakadó esetleges csúszásokra, stb.),

  • előny, ha már van tapasztalat fuvarozásban, amennyiben nincs, nem feltétlenül kizáró ok.

Mi az, amire számíthat az új kolléga ebben a munkakörben?

  • Unalmasnak semmiképpen sem mondható napi feladatok.

  • Remek vezetési rutin szerzése a napi gyakorlásnak köszönhetően.

  • Sok kapcsolatra lehet szert tenni, szerte a régióban.

  • Hosszú távú munkalehetőségre, határozatlan idejű szerződéssel.

  • A hétvégék szabadok maradnak, a munka ugyanis hétfőtől péntekig tart.

  • Nem kell külföldre ingázni, otthon alhatsz minden nap.

Ha szimpatikus a munka, várjuk jelentkezésed!

Zalaszentiván, 8921 Magyarország
Full time

Published on 18.06.2021