Árukiszállító - raktáros

Táplálék-kiegészítő, gyógynövény és kozmetikai termékek forgalmazásával foglalkozó cég,

árukiszállító - raktáros

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Minőségi és mennyiségi ellenőrzés az áruátvétel és árukiadás során
  • Kiszállítás Budapesten és vonzáskörzetében kisteherautóval
  • Leltározás
  • Adminisztratív feladatok, készletnyilvántartás (számítógép használat)
  • Csomagolás, előkészítés

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • Gyors megbízható munkavégzés
  • Szorgalom, precizitás
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Terhelhetőség
  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Kiváló fizikai erőnlét, jó teherbírás
  • Pozitív és rugalmas hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony
  • Jó munkakörülmények, korszerű logisztikai infrastruktúra
  • Változatos munkafeladatok
  • Hosszú távú, folyamatos munkalehetőség egy fiatalos, dinamikus csapatban
  • Kulturált munkakörnyezet

Budapest
Full time
2 years
High school

Published on 2020-02-20