Árukiadó / Targoncás

Metál-Sheet Kft.

A piacon sikeresen tevékenykedő és fejlődő vállalat, bővülő feladatainak ellátásra, debreceni telephelyére,

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Raktári anyagmozgatás
  • kültéri targoncázás
  • Legyártott termékek teherautóra való elhelyezése
  • Áruk átvétele és kiadása

Amit kínálunk:

  • Főállású, bejelentett munkaviszony
  • Egy folyamatosan fejlődő cég által nyújtott stabil háttér
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség

Elvárások:

  • Targoncavezetői engedély és jogosítvány
  • Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Kiváló elemző és problémamegoldó készség
  • Fontos, hogy önállóan és csapatban is megállja a helyét

Előny:

  • Oldalvillás targoncával szerzett munkatapasztalat
  • Hasonló beosztásban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Debrecen 4002 Csereerdő utca 10.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal lehetséges.

Hajdú-Bihar
Debrecen
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 30.09.2020