ÁRUHÁZVEZETŐ

Feladatok:

  • Az áruház tevékenységének irányítása,
  • A vezetőtársak és munkatársak irányítása, az elvégzendő feladatok kiadása, munkájuk ellenőrzése, értékelése,
  • Szolgáltatás, szaktanácsadás nyújtása a vásárlóknak, reklamációkezelés,
  • Áru esztétikus és szakszerű kihelyezése, kezelése, áruátvétel,
  • Az áruház termékeinek értékesítése, az eredményesség növelése,
  • Folyamatos konkurencia elemzés, javaslattétel a működés fejlesztésére,
  • Személyzetfejlesztésben való részvétel,
  • A fizetési eszközökkel történő visszaélések megakadályozása,
  • Az áruházi rendezvények, aktivitások szervezése és irányítása.

Elvárások:

  • Középfokú kereskedelmi / boltvezetői szakképesítés,
  • Áruházvezetői / műszakvezetői tapasztalat,
  • Felhasználói szintű Microsoft Office programismeretek,
  • Kisállattartással kapcsolatos feladatok iránti érdeklődés,
  • Rendkívüli munkabírás és terhelhetőség,
  • Gyors alkalmazkodás, precizitás és pontosság.

Előnyök:

  • Targoncavezetői (elektromos targonca típusvizsga) szakképesítés.

Juttatások:

  • Versenyképes jövedelem, bónusz,
  • Dolgozói kedvezmény,
  • Dinamikus csapat,
  • Változatos és érdekes munkakör modern munkakörnyezetben,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Egyéb információk:

  • Helyszín: Nagykanizsa
  • Munkaidő: Három havi időkeretben előre meghatározott, max. 12 órás műszakok.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Zala
Full time

Published on 13.01.2021