Áruházi / Raktári dolgozó

Szigetszentmiklóson működő virágkötészeti kellék, dekoráció és ajándéktárgy nagykereskedelemmel foglalkozó magyar tulajdonú cég keres csapatába

Áruházi/Raktári dolgozó

munkatársakat keres határozott időtartamra

Feladatok:

  • Áru összekészítése, csomagolás, komissiózás
  • Árukihelyezés, polctöltés, árcímkék kihelyezése
  • Termékek címkézése, polcok tisztán tartása
  • Webes rendelések kezelése

Elvárás:

  • Önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • Csapatban való munkavégzés, alkalmazkodóképesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Családias hangulat
  • Egy műszakos munkarend

Jelentkezni önéletrajzzal lehetséges.

Szigetszentmiklós, 2310 Magyarország
Pest
Budapest
Full time
no work experience required
Primary school

Published on 23.08.2020