Árufeltöltő

Partnercégünk nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 1994 óta van jelen Magyarországon. Világszerte jelenleg 5381 üzletet üzemeltetnek. Csatlakozz Te is ehhez a csapathoz!

Feladatok:

  • Árufeltöltés
  • Polcrendezés
  • Területi igény nyomon követése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Betöltött 17. életév
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz munkavégzés

Munkavégzés helye

  • 3. kerület

Budapest és vonzáskörzetében számos áruházban van lehetőség dolgozni. Jelentkezz és kollégáink segítenek megtalálni a hozzád legközelebbi áruházat!

Munkaidő

  • Hétfőtől vasárnapig, változatos műszakbeosztás
  • Napi 8 órában, heti min. 1-2 napos munkavállalással
  • Heti min. 16 óra vállalása
  • Akár heti 40 órában is vállalhatod a munkát

Amit kínálunk

  • Hetente készülő beosztás
  • Bruttó 1.169 Ft/óra, plusz műszakpótlékok

Előnyt jelent:

  • Érvényes egészségügyi kiskönyv (érvényes tüdőszűrő, orvosi igazolás-fertőző betegségtől mentes)

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, töltsd fel önéletrajzod, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Árufeltöltő

Budapest
Part time

Published on 23.10.2020