Árufeltöltő

A Tesco Global Áruházak Zrt. 1994 óta van jelen Magyarországon. Világszerte jelenleg 5381 üzletet üzemeltetnek. Amennyiben hosszú távra szeretnél munkát vállalni, csatlakozz Te is ehhez a csapathoz, akár azonnali munkakezdéssel!

Feladatok:

  • árufeltöltés
  • polcrendezés
  • területi igény nyomon követése

Elvárások:

  • nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
  • munkavállalás a nyári időszakban
  • precíz munkavégzés
  • 17. betöltött életév

Munkaidő

  • hétfőtől vasárnapig történő munkavégzés, rugalmas beosztásban
  • heti minimum 2 nap vállalása
  • heti minimum 16 óra vállalása
  • akár 40 órában is végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • bruttó 1.189 Ft/óra, plusz műszakpótlékok
  • hosszú távú diákmunka

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Jelentkezés Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, töltsd fel önéletrajzod, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Árufeltöltő

Zala
Part time

Published on 01.07.2020