Áruelőkészítő-anyagmozgató munkatársat keresünk (5819)

Magyarország meghatározó élelmiszeripari vállalata Áruelőkészítő-anyagmozgató munkakörbe egy műszakos munkarendbe munkatársakat keres!

Főbb feladatok, munkák:

  • Vevői rendelések alapján az élelmiszeripari Raktárház áru-összekészítési feladatainak végrehajtása.
  • Vevői rendelések alapján áru-összekészítés.
  • Raktári vagyonvédelem.
  • Munka-, tűz- és egészségügyi előírások betartása, valamint a raktári rend és tisztaság fenntartása.
  • Az adott típusú emelőgéppel a munkaműveletek szakszerű és balesetmentes végrehajtása, azok előírásszerű használata.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum szakmunkás bizonyítvány.
  • OKJ-s Könnyűgépkezelői bizonyítvány (Targoncavezetői szakirány).
  • Érvényes gépkezelői jogosítvány.
  • Precizitás
  • gyors munkavégzés
  • nagy munkabírás
  • megbízhatóság
  • képesség az önálló munkavégzésre
  • jó együttműködési készség a kollégákkal
  • mobilitás

Előnyök:

Amit nyújtunk:

  • Alkalmazotti státusz
  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható hátterű, dinamikusan fejlődő 100%-ban magyar tulajdonú vállalatnál
  • 13. havi fizetés
  • Modern munkakörnyezet
  • Vidékiek (Kecskeméttől minimum 50 km- es távolság) számára szállás biztosítása és hazautazás támogatása.
  • 100%-os helyközi bérlettérítés.

Kecskemét
Full time

Published on 14.10.2021