ÁRU-ÖSSZEKÉSZÍTŐ/KISZÁLLÍTÓ

Partnerünk hegesztőgépek, plazmavágók, hegesztéstechnikai tartozékok és segédanyagok, védőeszközök beszerzésével, javításával, szállításával és beüzemelésével foglalkozik.

Jelenleg bővülő csapatukban keresünk

munkatársat

Főbb feladatok:

  • Kiszállítások egyeztetése a csapattal
  • Csomagok bepakolása
  • Számlák rendezése az ügyfelekkel
  • Áruszállítás (B kategóriás jogosítványt igénylő gépjármű)
  • Utómunkálatok elvégzése a fuvarok után és kocsi lerakodása
  • Raktári feladatok ellátása és a rend fenntartása
  • Másnapi áru összekészítése és becsomagolása
  • Beérkező ügyfelek kiszolgálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Megbízhatóság
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Munka során használt gépjármű és eszközök rendeltetésszerű használata
  • Önálló munkavégzés
  • Targonca vezetői tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Biztos, hosszútávra szóló munkalehetőség
  • Céges mobiltelefon magánhasználatra is

Munkaidő:

  • Nappali munkarend, Hétfőtől Péntekig

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi, könnyen megközelíthető vonattal és volánbusszal

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését frissített önéletrajza benyújtásával!

Pest
Full time

Published on 23.07.2020