Állás leírása

Feladatok:

  • Az ajánlati dokumentációk begyűjtése és a műszaki részletek tisztázása
  • Anyag-kigyűjtések szakági tervek alapján
  • Ajánlatok bekérése a beszállítóktól
  • Az árajánlatok elkészítése
  • Szakmai támogatás, együttműködés a beszerzőkkel, tervezőkkel, műszaki munkatársakkal
  • Időpontok egyeztetése, határidők figyelése

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen (építőiparban) szerzett szakmai tapasztalat
  • Német vagy angol nyelvtudás előny!
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs képesség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér
  • Rugalmas munkavégzés

Munkavégzés helye:

Győr

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik győri építőipari generál és szakipari kivitelezéssel foglalkozó partnercége bővülő csapata részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német/angol nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva!

A részletekről érdeklődni lehet Varga Márk HR tanácsadónál +36 20 339-6250-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.NAIH-85575/2015.)

Árajánlat készítő - műszaki előkészítő asszisztens - Győr

Győr
Full time
Secondary school
Other

Published on 15.01.2021