Minőségirányítási rendszermérnök

Csúcstechnológiás termékek gyártásával foglalkozó, területén a világon piacvezető, partnercégünk részére keresünk

Minőségirányítási Rendszermérnök kollégát

Feladatok:

  • ISO 900X szabványok szerinti minőségirányítás rendszerek működtetése és fejlesztése, a folyamatok kapcsolatainak értékelése, összehangolása a Minőségirányítási Kézikönyv és minőségirányítási eljárások szerint
  • A rendszerhez tartozó szabályzók tervezése, készítése/készíttetése, és bevezetése a dokumentációs nyilvántartásba
  • Belső rendszerauditok, temék- és gyártási folyamatauditok tervezése, irányítása és értékelése
  • Beszállítói auditok támogatása
  • Részvétel vevői auditokon
  • Orvostechnikai eszköz technikai dokumentációjának kezelése
  • Jogszabályi és vevői követelmények tudatosítása a szervezeten belül

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • ISO 9001. ISO 13485 és ISO 14001 szabványok szerinti belső auditori képzettség
  • ISO 900X szabványok szerinti minőségirányítás rendszerek kiépítésében, működtetésében és fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • 8D, 5WHY, LEAN és 5S ismeretek
  • Magabiztos angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • Kiváló elemző, rendszerező és szervező készség
  • Jó kommunikációs készségek, proaktív személyiség

Előnyt jelent:

  • Orosz nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok
  • Versenyképes fizetési csomag
  • Fejlődési és karrierlehetőség egy dinamikusan fejlődő, stabil hátterű cégcsoportnál

Jelentkezését szeretettel várjuk. Amennyiben jelentkezése megfelelőnek bizonyul, munkatársaink felkeresik Önt az önéletrajzában található telefonszámon.

Budapest
Full time
More than 5 years
Bachelor
Master

Published on 18.06.2021