AP könyvelő

A National Instruments Pénzügyi csoportja Könyvelő munkatársat keres a Bejövő számlák könyvelési területen (Accounts Payable).

Főbb feladatok és hatáskör:

  • Szállítói számlák könyvelése
  • Dolgozói költségelszámolások könyvelése
  • Havi zárási feladatok, főkönyvi egyeztetések
  • Belső és külső auditok támogatása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal és beszállítókkal
  • US GAAP havi zárásban való részvétel

Feltételek:

  • Felsőfokú szakmai végzettség gazdasági területen (egyetemi BSC diploma)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői képesítés előny
  • Naprakész adózási ismeretek áfa, és juttatások témakörében

Amit kínálunk:

Fejlődési lehetőség egy jól képzett, szakmai csoportban. A multinacionális környezet adottságai között, nemzetközi számviteli környezetben, a magyar adójogszabályok nyomon követése és az azoknak való megfelelés biztosítása.

Rólunk:

A tesztelési, mérési és vezérlési megoldások területén világszinten élen járó National Instruments Corporation 2001-ben hozta létre leányvállalatát Debrecenben. Folyamatos fejlődésünk mellett büszkék vagyunk emberközpontú vállalati kultúránkra és arra, hogy olyan rendszereket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, melyek megváltoztatják a bennünket körülvevő világot.

Sikerünk zálogának tehetséges munkavállalóinkat, és azt a fiatalos, lendületes, innovatív légkört tekintjük, melyben kollégáink dolgoznak a mindennapok során.

AP könyvelő

Hajdú-Bihar
Borsod-Abaúj-Zemplén
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Debrecen
Full time
2 years

Published on 27.02.2020