Similar jobs like this one

Anyagmozgató (Orosháza)

Szeretsz targoncázni? Anyagmozgatóként szeretnél elhelyezkedni és egy jó csapatban dolgozni?

Azonnali kezdéssel keresünk hosszú távra
ANYAGMOZGATÓ kollégákat
1-2 MŰSZAKOS munkavégzésre

Requirements:
  • Betöltött 18. életév
  • Anyagmozgató végzettség
  • B típusú jogosítvány
  • 8 osztályos iskolai végzettség
  • Motivált és dinamikus személyiség, precíz, rendezett és önálló munkavégzés
Benefits:
  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékkal
  • Anyagmozgató munkakör
  • 1-2 műszakos munkarend (06:00-14:00,14:00-22:00)
  • 15%-30% állandó műszakpótlék
  • Fix bér, fix beosztás
  • Éves Cafeteria
  • Utazás támogatás: Buszbérlet -> 86%, Gépjármű -> 15Ft/Km
  • Jó szakemberek, Lendületes csapat, Családias légkör
Qualities:
  • Anyagmozgatásban szerzett tapasztalat

Orosháza
Full time
Secondary technical school

Published on 01.12.2021