Anyagmozgató (XXIII.kerület)

Több évtizedes szakmai múlttal rendelkező papíripari partnercégünk számára keresünk szakembereket ANYAGMOZGATÓ pozícióba, budapesti munkavégzésre a XXIII. kerületbe!

Feladatok

  • A termelési területen a készárú mozgatása kézi eszközökkel
  • A termékek csomagolása fóliázó gép használatával
  • A termékek címkézése, megfelelő jelölése

Egyéb információk

  • Kezdés: azonnal!
  • Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület
  • Műszakrend: 3+3-as műszakrend (3*12 óra nappali munka, 3 nap pihenő, 3*12 óra éjszakai munka)
  • Szállást a munkalehetőséghez biztosítunk

Requirements:
  • Általános/szakmunkás végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat raktározás terén
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó állóképesség
Benefits:
  • Határozatlan idejű, 100%-ban bejelentett főállású munkaviszony fizetett szabadsággal és számos bónusz juttatással egy stabil hátterű cégnél
  • Bruttó órabér 1400-1600 Ft (szakmai felkészültségtől függően)
  • Alapbér + műszakpótlék + cafeteria + bónuszok
  • Cafeteria br.15.000 Ft/hó
  • Ingyenes céges buszjárat számos településről
  • Utazási költségtérítés
  • Színvonalas, modern munkakörnyezet
  • Melegétkezési hozzájárulás
  • Kéthavonta termékcsomag juttatás

Budapest
Full time
Primary school

Published on 20.09.2021