Anyagmozgató

  • kézi és békával végzett anyagmozgatás
  • készlet elrendezése, mozgatása, átrakása a kijelölt helyre
  • Munkavédelmi előírások betartása

Elvárások / Requirements

  • Fényképes Önéletrajz csatolása a jelentkezés során
  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Fegyelmezett munkavégzés
  • Gyárban vagy raktározásban szerzett tapasztalat előny!

Amit nyújtunk / Benefits

  • Induló órabér bruttó 1190 Forint (6 hónap után bruttó 1245 Forint)
  • Műszakpótlék (18 és 6 óra között 40%)
  • Jelenléti és hűségbónusz
  • Szezonális bónusz
  • Túlóra lehetőség
  • Tiszta munkakörnyezet, megbecsülés
  • Ingyenes céges buszjárat a következő településekről:

Abasár, Adács, Atkár, Bátonyterenye, Besenyőtelek, Boconád, Bodony, Detk, Domoszló, Dormánd,

Ecséd, Füzesabony, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyösoroszi, Gyöngyöspata,

Gyöngyössolymos, Gyöngyöstarján, Halmajugra, Hatvan, Heréd, Heves, Hort,

Jászárokszállás, Karácsond, Kisnána, Lőrinci, Ludas, Markaz, Mátrafüred, Mezőtárkány,

Nagyfüged, Nagyréde, Parád, Parádsasvár, Petőfibánya, Rózsaszentmárton, Salgótarján, Szücsi,

Tarnaméra, Tarnazsadány, Vámosgyörk, Vécs, Verpelét, Visonta

Gyöngyös
Full time

Published on 08.04.2021