Similar jobs like this one

Recommended jobs

Anyagkimérő munkatársat keresünk (5818)

Magyarország meghatározó élelmiszeripari vállalatának Sütőüzemébe, anyagkimérő munkakörbe munkatársakat keresünk!

Főbb feladatok, munkák:

  • Termeléshez szükséges anyagok rendelése.
  • Beérkezett anyagok minőségi és mennyiségi átvétele.
  • Termeléshez a receptúra szerinti anyagok kimérése.
  • Havonta egyszeri tényleges készletfelmérés.
  • Kiméréshez anyagok előkészítése Pl: sajt reszelése, darabolása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Alapfokú végzettség,
  • Precizitás.
  • Gyors munkavégzés.
  • Nagy munkabírás.
  • Megbízhatóság.
  • Képesség az önálló munkavégzésre.
  • Jó együttműködési készség a kollégákkal.

Előnyök:

  • Középfokú végzettség

Amit nyújtunk:

  • Alkalmazotti státusz.
  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható hátterű, dinamikusan fejlődő 100%-ban magyar tulajdonú vállalatnál.
  • 13. havi fizetés.
  • Modern munkakörnyezet.
  • Vidékiek számára szállás biztosítása és hazautazás támogatása.
  • Évente kétszer kedvezményes vásárlási lehetőség.

Kecskemét
Full time

Published on 21.10.2021