Anyaggazdálkodó

  • Anyagrendelés, teljesítések követése
  • A beszállítók folyamatos tájékoztatása az eredményekről és az igényekről
  • Reklamációkezelés
  • Anyagok önálló SAP paraméterezése és karbantartása a cikktörzsben,listák figyelése
  • Kritikus anyagok jelzése
  • Készletek rendszeres vizsgálata,önálló elemzése
  • A gyártás tájékoztatása és az akciók megtétele az OAT mutatón keresztül SIM keretében
  • Projektekben való aktív részvétel
  • Logisztikai nem megfelelőségek jelzése a beszállítónak

Elvárások / Requirements

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Legalább három év tapasztalat hasonló pozícióban
  • Vállalatirányítási rendzser ismerete (SAP)
  • Minimum középfokú angol és/vagy francia nyelvtudás
  • Pontos, önálló munkavégzés
  • #helpingwestwhitecollar

Amit nyújtunk / Benefits

  • Modern, inspiráló munkakörnyezet
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Zala
Full time

Published on 24.06.2020