Anyaggazdálkodási gyakornok

A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

Feladatok:

  • Beszerzők és a sourcing-planning csapat munkájának támogatása
  • Adatváltozások feltöltése a vállalatirányítási rendszerbe
  • Fontos riportok előkészítése
  • Termelési megbeszéléseken való aktív részvétel

Elvárások:

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos felsőfokú tanulmányok
  • Minimum középszintű angol nyelvtudás
  • MS Office magabiztos használata

Munkaidő

  • Heti min. 30 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

Előnyt jelent:

  • SAP program ismerete

Amennyiben felkeltette érdeklődésed az alábbi pozíció, töltsd ki a lenti űrlapot és kattins a "Jelentkezem" fülre!

Veresegyház, 2112 Magyarország
Part time, Full time

Published on 2020-03-20