Anyagbeszerzési főelőadó

A Debreceni Vízmű Zrt. logisztikai csoportjába

munkakör betöltésére keres teljes munkaidős munkatársat.

Ellátandó főbb feladatok:

A logisztikai csoport tagjaként, az anyagbeszerzési feladatok ellátása a hatályos jogszabályok és belső szabályzatok előírásai szerint (úgymint: anyagok, anyagi eszközök, kis értékű tárgyi eszközök). Részleteiben:

  • az üzemegységektől érkező anyagigénylések kezelése, feldolgozása;
  • árajánlatok kérése, megrendelések készítése;
  • kapcsolattartás a belső felhasználókkal és a központi raktárral;
  • kapcsolattartás a partnerekkel, beszállítókkal;
  • az anyagbeszerzés folyamatosságának fenntartása, kontrollálása;
  • folyamatos piackutatás végzése a beszerzendő anyagok tekintetében;
  • biztonsági készlet nyomon követése;
  • közreműködés a pénzügyi beszerzési terv készítésében;
  • a munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • legalább középfokú iskolai végzettség és szakirányú közép- vagy felsőfokú képesítés (közgazdaság, logisztika, raktárgazdálkodás), vagy szakirányú főiskolai, egyetemi iskolai végzettség;
  • minimum 2 év gyakorlat az anyagbeszerzés területén (előny, amennyiben raktározás, készletgazdálkodás területén dolgozott);
  • legalább „B” kategóriás jogosítvány, gépjármű vezetési gyakorlat;
  • számviteli ismeretek (gazdasági, gazdálkodási szemléletmód);
  • vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete;
  • precíz, terhelhető, megbízható személyiség;
  • csapatmunkára való alkalmasság;
  • jó elemző és problémamegoldó képesség;
  • gyakorlatias és analitikus látásmód;
  • Excel és Word magas szintű használata.

Előnyök:

  • általános és közmű, valamint épületgépészeti szakterület  anyag ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások;
  • folyamatos szakmai fejlődés támogatása;
  • hosszú távú munkalehetőség egy biztos vállalatnál.

Jelentkezési határidő: 2020. 06. 08.

A meghirdetett állásajánlatra elektronikusan küldheti el önéletrajzát.

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
2 years
Vocational school

Published on 11.06.2020