Angular fejlesztő

Feladatok:

  • End-to-end business feature-ök tervezésében, becslésében és fejlesztésében való részvétel
  • A csapatodhoz tartozó bug-ok kinyomozása és kijavítása
  • A csapattársak által feladott Pull Request-ekhez tartozó kódrészletek code review-ja

Követelmények:

  • Front-end fejlesztésben szerzett minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Egy SPA keretrendszerben szerzett tapasztalat ( AngularJs, Angular, VueJs, React )
  • HTML5, CSS, JavaScript ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Logikus, probléma megoldásra összpontosuló gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Angular (2+) tapasztalat
  • Typescript nyelv ismerete
  • RxJs tapasztalat
  • Frontend kód Unit Testelésben szerzett tapasztalat
  • Szakirányú, felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Modern Tech Stack-el dolgozhatsz
  • Homeoffice lehetőség

Munkavégzés helyszíne:

  • 1138. Budapest Babér utca 9.

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Vocational school

Published on 21.11.2020