ANGOL NYELVI OKTATÓ 0-19 ÉVES GYEREKEKNEK – BUDAPEST X. KERÜLET (5391)

Ha Te olyan lelkiismeretes és empatikus, magaddal szemben is magas elvárásokkal rendelkező, felsőfokú angol nyelvismerettel bíró személy vagy, aki szívesen foglalkozna gyerekekkel élménypedagógia alapú zenés-kreatív nyelvoktatási módszer keretein belül, pályázd meg ezt a pozíciót! Partnerünk saját képzése elvégzésével meg is kezdheted a tanítást az oktatóközpontukban.

Főbb feladatok, munkák:

  • angol nyelvoktatás (3 hónapos kortól 19 éves korig)

Az álláshoz tartozó elvárások:

Saját oktatóképzésen való részvétel

Az ideális jelölt

  • kiválóan beszél, ír és gondolkozik angolul,
  • nem fél semmitől, de felkészül mindenre,
  • imádja az angolt és tisztelve szereti a gyerekeket,nyitott az újdonságokra és az új tudásanyagok elsajátítására,
  • csapatban gondolkozik, de egyedül dolgozik,
  • tudja, hogy az iskolában a gyerek a legfontosabb

Előnyök:

  • nem állnak tőled távol a szokatlan és kreatív megoldások,
  • szeretsz a dobozon kívül gondolkodni,
  • meggyőződésed, hogy az oktató- nevelő munka szolgáltatás és hivatás
  • képes vagy differenciálni és könnyedén adaptálódsz új helyzetekhez,
  • már rég felismerted, hogy a gyerek sosem rossz, legfeljebb a viselkedése az,
  • vallod, hogy a szülő, a gyerek és a tanár partnerei egymásnak, mely közösség a sikeres munka alapja

Amit nyújtunk:

Partnerünknél nemcsak munkahelyre, hanem szakmai közösségre is találsz!

A fizetésed mellé kapsz még

  • kollegiális hangulatot és szuper csapatot,
  • belső képzéseket és innovatív megoldásokat,
  • sok-sok szeretetet a diákoktól és elismerést a szülőktől,
  • az egész világon egyedülálló szakmódszertani ismereteket,
  • nívót és inspiráló szakmaiságot

Budapest
Full time

Published on 08.10.2021