Android fejlesztő

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Amerikai piacra dolgozó, media streaming megoldások fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó 14. kerületi megbízó cégünk részére keresünk Android fejlesztőt.

Feladatkör, felelősségek:

• Amerikai, media orientáltságú Android alkalmazások fejlesztése

• Projectekben való részvétel

• Tervek és kivitelezési megoldások készítése

• Feladatok feldolgozása JIRA taszkok alapján

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Tárgyalóképes / minimum erős középszintű angol nyelvtudás (naponta kell használni)

• Precíz munkavégzés

• Rendszerszemlélet

• Sprintekben történő munkavégzés

• Új technológiák iránti fogékonyság

Szakmai elvárások:

• Android (Java, Kotlin) fejlesztési tudás

• Erős UI/UX szemléletmód

• Android Studio ismerete

• JSON, REST API tudás

• Code repok használata, branching, commit stratégiák

• Erős debugging képességek

Előny:

• AndroidX (JetPack)

• in-App Purchase tapasztalat

• Azure DevOps tools

Nyelvtudás:

Aktív, tárgyalóképes/erős középszintű angol nyelvtudás.

A megbízó cég profilja:

Megbízónk dinamikusan fejlődő vállalat, melynek fő profilja a prémium média streaming megoldások amerikai piacra történő tervezése, fejlesztése és üzemeltetése.

Juttatások:

• Versenyképes fizetés

• Szakmai kihívások, folyamatos fejlődési lehetőség

• Modern iroda

• Külföldiekkel történő munkavégzés

• Kiváló helyi és külföldi csapat

• Érdekes és szinvonalas project

• Macbook Pro számítógép

• 1 év után a fizetés mellé jár egy bónusz rendszer ami 3x kifizetést biztosít az év folyamán.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Jelentkezésével

Budapest
Pest
Full time
Vocational school

Published on 2020-03-26