Analízis mérnök - Biatorbágy

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Termelési analízis mérnök

 kollégát keres biatorbágyi partneréhez

Feladatok:

  • Gyártósoron kiesett termékek hibaanalízise, megelőző és javító intézkedések javaslata (elektronikai, mechanikai)
  • Javítótechnikusok támogatása a nehezebb hibák mélyebb analízisében
  • Analízis segédletek készítése
  • Beszállítói hibák esetén riport készítése az SQA és a QC felé
  • Belső gyártástechnológiai és az esetleges design hibák felismerése, jelzése
  • Szükséges rekordok és kimutatások elkészítése

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Analóg és digitális áramkörök ismerete
  • Mérési kapcsolások, általános busz protokollok ismerete (CAN, MOST)
  • Kommunikációs egységek ismerete (RF ismeret, WI-FI, Bluetooth, GPS, SIRIUS, DAB)
  • Igényes munkavégzés
  • Felelősségvállalás
  • Jó kommunikációs képesség
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Céges buszjárat
  • Cafetéria, bónusz
  • Tréningek
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai kihívások
  • Támogató és stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari partnere számára toboroz szakembereket.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát

Biatorbágy, 2051 Magyarország
Budapest
Full time
no work experience required

Published on 28.02.2020