A Tungsram magyar vállalat, mely több mint 120 éves múltra tekint vissza a világítástechnika és villamosítás terén. 2018 áprilisában tért vissza globális, innovatív márkaként a piacra, magyarországi központtal.

A világítástechnika minden területén szeretnénk kimagaslót alkotni. Egyedi és innovatív LED-es megoldásokat nyújtunk ügyfeleink számára beltéri és kültéri világítás területén, legyen szó beltéri szabályozható fényforrásokról vagy közúti/utcai világításról. Emellett az ipari világítástechnika területén is az eltérő igényekre specializált energiahatékony és emberközpontú megoldásokat tervezünk. Hagyományos technológiájú fényforrások széles skáláját kínáljuk, autólámpa üzletágunk pedig több mint 60 éve sikeresen szerepel a világpiacon.

Örökségünk az innováció: 120 éves tapasztalatunkat a jövőbe mutató technológiák területén kamatoztatjuk. Célunk, hogy világszínvonalú, energiahatékony világítást és intelligens megoldásokat kínáljunk minden egyes ügyfelünknek.

Csatlakozz hozzánk, ha fontos számodra, hogy egy olyan céghez tartozz, amely értéket teremt, és amelynek van múltja, és van jövője!

Gépészmérnök

 Fő feladatok:

  • Termékek megtervezése és megalkotása, a koncepciótól a kész termékig termékleírás és dokumentáció alapján
  • Tesztértékelések kidolgozása, és tesztelés
  • Információk előkészítése, és prezentálása a vezetőknek
  • Társosztályokkal való együttműködés, segítségnyújtás felmerülő technikai kérdésekben
  • Tervezés, tesztelés, rendszerek és folyamatok fejlesztése és koordinálása figyelembe véve az ügyfelek igényeit, a költséghatékonyságot és a minőséget
  • Versenytárs termékek elemzése

Elvárások:

  • Bsc vagy Msc szintű gépészmérnöki végzettség
  • Solidworks program ismerete
  • 2-3 éves tapasztalat hasonló területen
  • Tapasztalat műanyag alkatrészek tervezésében és/vagy fém/lemez alkatrészek tervezésében
  • 3D nyomtatási eljárás ismerete előny
  • Angol nyelv középszintű ismerete
  • Párhuzamosan futó feladatok megoldása
  • Multinacionális környezethez való alkalmazkodás

Amit kínálunk:

  • Budapesti központtal rendelkező brand – multinacionális, folyton fejlődő környezet
  • Barátságos légkör – fiatalos, dinamikus csapat
  • Fejlesztési javaslatokra nyitott, támogató vezetők
  • Rugalmasság – kötetlen munkaidő és home office lehetőség – fontos számunkra kollégáink munka-magánélet egyensúlya
  • Piacképes, korrekt juttatási csomag
  • Megbecsülés, fejlődési lehetőség

Budapest
Pest
Full time
2 years
Bachelor

Published on 12.07.2020