Alkatrészfelelős mérnök - Győr

Feladatkör:
-Ebben a munkakörben azÖn feladatai lesznek:
- Műszaki és gazdasági szaktudásával mind az aktuális járműprojektekben, mind pedig a jövőbeni új fejlesztésekben támogathatja a beszerző csapatot
- Szoros együttműködésben dolgozik a beszerzéssel, a műszaki fejlesztéssel és a konszern költséganalízis mérnökeivel
- Versenytárselemzéssel és részletes költségkalkulációkkal támogatja a döntéshozatalt már korai fázisában
- Új termékek, technológiák értékelése, elemzése, ártárgyalásokon való részvétel
- Alkatrészbeszerzések és beruházások költségelemzéseinek elkészítése, árkalkulációinak támogatása
- Különböző beszerzett alkatrészek és beruházások elemzése, rámutatva a megtakarítási lehetőségekre

Végzettség:
Felsőfokú műszaki (gépész-, jármű-, mechatronikai- és villamosmérnök) végzettség

Szakmai tapasztalat:
Több éves autóipari tapasztalata van gyártástechnológiában vagy szerszámkészítésben.

Informatika:

Egyéb követelmény:
- Tárgyalóképes német nyelvtudás
- Mélyreható szaktudással rendelkezik anyag-, termelési - és általános költségek számításában
- Meglévő szaktudást hatékonyan tudja alkalmazni, valamint jó tárgyalási készséggel rendelkezik
- Felelősségteljes és önálló munkavégzés
- Magabiztosság a különböző szintű beszállítói képviselők ártárgyalásain
- Belföldi és külföldi utazásokra való hajlandóság (rendszeresen, vagy akár nem tervezett jelleggel)
- Érdekérvényesítő, konfliktust jól kezelő, határozott és lendületes személyiség
- Szívesen képviseli a vállalat érdekeit a konszern más gyáraival zajló egyeztetések során

Műszaki területre

Megjegyzés:
Magyarország és a kelet-közép-európai régió egyik legmeghatározóbb autóipari vállalata.

Győr-Moson-Sopron
Full time

Published on 31.07.2020