Alkatrész leszedő / felrakó, megemelt bérezéssel!

  • Egyszerű betanított feladatok ellátása festő területén belül ( alkatrészek fel és le akasztása)
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások / Requirements

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Előny, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat festő részlegen belül
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Munkakör betöltéséhez szükséges egy erős fizikai erőnlét!

Előnyt jelent: festő-mázoló végzettség, daru kezelői jogosítvány
Amit nyújtunk / Benefits

  • Versenyképes bérezést kínálunk a térségben nettó 260.000 Forint fölötti bérezés
  • Cafeteria az első hónaptól jár kiemelt összegben!
  • Magas bónusz az első hónaptól!
  • Műszakpótlék
  • Túlórapótlékok
  • Igényes munkakörnyezet
  • Munkaruhát biztosítunk a belépés napjától!

Az alábbi településekről biztosítjuk ingyenesen a bejárást:

Szolnok, Szajol, Mezőtúr, Kétpó, Kisújszállás, Kenderes, Tiszatenyő, Kengyel, Cibakháza, Martfű, Tiszaföldvár, Homok,

Kuncsorba, Örményes, Fegyvernek, Szapárfalu, Túrkeve, Surjány, Homok, Tiszapüspöki,Gyomaendrőd, Karcag, Kunhegyes

INGYENES céges buszjáratok a következő településekről:

Szolnok, Szajol, Mezőtúr, Kisújszállás, Kenderes, Tiszatenyő, Kengyel, Cibakháza, Martfű, Tiszaföldvár, Homok, Kuncsorba, Örményes, Fegyvernek, Szapárfalu, Túrkeve, Kétpó, Surjány, Homok, Tiszapüspöki, Karcag, Gyomaendrőd, Tiszabura, Tiszaroff, Tiszagyenda

a0t5800000FbhjFAAR

Törökszentmiklós
Full time

Published on 03.02.2023