GÉPÉPÍTŐ TECHNIKUS (EGYEDI GÉPGYÁRTÁS)

Cégünk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása és szervizelése külföldön és belföldön.

Miért hozzánk jelentkezz?

  • Szakmai fejlődésed biztosított, változatos munkakör és feladatok várnak itthon és külföldön is!
  • 100%-ban bejelentett, versenyképes bérrel, Cafeteriával, teljesítményalapú bónusszal, és egyéb juttatásokkal honoráljuk munkádat,
  • Családbarát vállalati kultúrában, szakmailag támogató csapatban dolgozhatsz.

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Gépek és berendezések üzembe helyezése, felmerülő hibák feltárása, dokumentálása és kijavítása,
  • Próbagyártás és tesztelés támogatása, teszteredmények dokumentálása, módosítások végrehajtása,
  • Gépek, berendezések bontása, csomagolásra és szállításra történő előkészítése,
  • Kapcsolattartás a társrészlegekkel és a vevővel,
  • Gépek, berendezések vevőhöz történő telepítése, újrafelállítása és beüzemelése,
  • Gépek és berendezések mechanikus összeszerelése rendelkezésre álló műszaki dokumentáció alapján,
  • Prototípus és széria szerszámok beépítése a gépekbe.

Ami fontos az állás betöltéséhez:

  • Középfokú műszaki végzettség (előny: gépészeti szakirány),
  • Minimum 2 éves, gép-és berendezés gyártás területén szerzett szakmai tapasztalat (gépépítés, üzembe helyezés, próbagyártás támogatása),
  • Precíz, megbízható és önálló munkavégzés,
  • Külföldön történő munkavégzés vállalása (külföldi napidíjjal honoráljuk!),
  • Angol és/vagy német nyelv tárgyalásszintű ismerete.

Előny, ha ezzel is rendelkezel:

  • Külföldi kiküldetésben szerzett tapasztalat,
  • Pneumatikai és/vagy elektronikai ismeretek,
  • Egyedi gépgyártásban szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye: Mór, Fejér megye.

Kiküldetés során külföldi munkavégzés, amelynek minden költségét álljuk, és külföldi napidíjjal honoráljuk.

Munkaidő: HÉTFŐTŐL PÉNTEKIG, reggeli rugalmas kezdéssel.

Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk friss önéletrajzod!

Fejér
Full time

Published on 20.11.2020