Similar jobs like this one

MECHATRONIKAI MÉRNÖK (F/N/E)

Egy olyan világban, ahol az elektromotoroké a jövő, a 450 munkatársat foglalkoztató PVScsoport egyike az úttörő cégeknek. Az álló- és forgórészek fröccsöntésének területén biztosított legmagasabb minőség és műszaki innováció, valamint a precíziós ventilátorlapátok előállítása tett bennünket azzá, amik vagyunk: a legkeresettebb szállító, amelynek termékei iránt napról napra nagyobb a kereslet.

Építünk a sikerünkre, ezért keresünk
Celldömölk

AZ ÖN FELADATAI:

  • Komplex gépezetek, berendezések és kezelőgépek javítása és karbantartása
  • Berendezések programozása
  • Funkcionális hibák azonosítása és megoldása
  • Optimalizációk és javítások elvégzése

SZÜKSÉGES KÉPESÍTÉSEK:

  • Elvégzett ipari villanyszerelői képzés (f/n/e), Ipari villanyszerelő (f/n/e), Mechatronikai mérnök
  • (f/n/e) vagy egyéb egyenértékű képzés, amelyben hangsúlyos a villamosságtan
  • Önálló és megoldásközpontú munkavégzés
  • Jó német és angol nyelvtudás szóban és írásban

MIT TUDUNK NYÚJTANI:

  • Izgalmas feladatok egy dinamikus, fenntartható termékeket gyártó középvállalkozásban
  • Lapos szervezeti struktúra
  • Szabad tér a személyes fejlődésének és a készségei és tehetségei alkalmazásának
  • Vonzó társadalombiztosítási juttatások

PVS-Hungary Kft.
Epítők útja 8/a | H-9500 Celldömölk |
Ha szakmailag és személyesen is tökéletesen illeszkedik a PVS elvárásaihoz, akkor meg kell ismerkednünk egymással. Küldje el jelentkezését a fizetési elképzelésének és a lehető legkorábbi belépési idejének megadásával.

Celldömölk
Vas
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 18.12.2020