Alapanyagraktáros

Német tulajdonban lévő, innovatív elektrotechnikai alkatrészeket gyártó megbízó partnerünk részére keresünk

pozícióba munkatársat

Feladatok:

  • Szállítmányok be-és kitárolása, köztes raktári tevékenységek

  • Alapanyag beadása a termeléshez, felrakás a termelőgépekre

  • Késztermék csomagolás, raktárra adás, mérés, betárolás

  • Üzemben lévő félkész termékek mozgatása és azok adminisztrálása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség

  • Érvényes targoncavezetői engedély vezetőüléses és gyalogkíséretű targoncára

  • Legalább 2 éves tapasztalat hasonló munkakörben,

  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való alkalmasság

  • Jó fizikum, és jó számolási képesség

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Juttatások:

  • Versenyképes alapbér

  • Cafeteria

  • Céges buszjárat

Egyéb:

  • Munkavégzési hely: Gyöngyös

  • 1 műszakos munkarend, munkaidő 6:00 és 14:00 között

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt az Jelentkezem gombra kattintva tud jelentkezni.

Gyöngyös
Full time

Published on 22.09.2021