Alapanyag gyártó

Ha szeretnél egy nemzetközi piacra termelő gyógyszergyártó cég csapatának tagja lenni, akkor jelentkezz mint:

ALAPANYAG-GYÁRTÓ

Leendő feladataid:

  • Elő kell készítened a technológiai folyamathoz szükséges anyagokat, berendezéseket és ellenőrzi a szolgáltatásokat
  • Szükséges elvégezned a gyártásra vonatkozó műveleti utasításban meghatározott műveleteket
  • Biztosítanod kell a gyártási folyamat zavartalanságát
  • A technológiai berendezések előírásszerű működésének ellenőrzése
  • Ápolni és karbantartani szükséges a rábízott gépeket, berendezéseket, eszközöket, területet
  • A gyártás során felmerülő egyszerűbb hibák elhárítása
  • Előírás szerint a gyártási dokumentumok vezetése

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú vegyipari végzettség
  • Vegyiparban vagy gyógyszeriparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Megszakítás nélküli három műszakos munkarend vállalása
  • Megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Vegyipari, gyógyszeripari környezetben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amivel jutalmazzuk a tudásod:

  •         Versenyképes juttatási csomag
  •         Bejárás támogatás
  •        Stabil vállalati háttér
  •        Hosszútávú munkavégzés

Munkavégzés helye:

  •         Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Ha szimpatikusak a fent leírtak és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Hungary
Full time

Published on 29.06.2020