Feladatok

  • Termelés ellátásához szükséges anyagok diszponálása heti és havi tervek alapján
  • Alapanyag szükséglet előrejelzése vevői lehívások alapján
  • Szállítási határidők és mennyiségek nyomon követése
  • Késedelmes szállítások elemzése
  • Anyaghiány elkerülése,
  • Napi kapcsolattartás angol nyelven a beszállítókkal
  • Készletoptimalizálási feladatok
  • Alkatrészek felfutásának és kifutásának koordinálása
  • A csomagolástervezési folyamatok támogatása
  • Alkatrészek, termékek és félkész termékek csomagolási adatlapjainak készítése, karbantartása
  • Aktív részvétel a csomagolástervezési feladatokban

Elvárások

  • Minimum középfokú gazdasági végzettség
  • Logisztikában szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat,
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás a napi munkavégzéshez, kommunikáció képes német nyelvtudás előny.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, vállalatirányítási rendszer ismerete előny
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó juttatási csomag
  • Stabil munkahely
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet

A munkavégzés helye: Veszprém megye - Pápa környéke

A munkáltató profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, Veszprém megyei partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét!

Alap- és csomagolóanyag diszponens - Pápa környéke

Veszprém
Pápa
Full time
1 year
Vocational school

Published on 15.07.2020