Alállomási műszerész (Ebes)

munkatársat keresünk

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • a technológiai és karbantartási előírásoknak megfelelően önállóan elvégzi az érintett rendszer ellenőrzési, vizsgálati és karbantartási munkáit
  • az alállomási, FET, illetve előfűtő rendszeren önállóan feszültségmentesítési részműveleteket végez és szakfelügyeletet lát el
  • végzi a különféle alállomási munkálatok során felhasználásra kerülő berendezések, szerelvények előkészítését, műhelyi szintű javítását, felújítását
  • az energiaellátó-, kapcsoló- és energia elosztó berendezés helyi és távkezelését lehetővé tevő energia-távvezérlő rendszer, alállomási vezénylőtermi berendezések, védelmi és mérőberendezések, segédüzemi rendszerek működését, üzemképességét ellenőrzi

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • állami szakirányú középfokú szakmunkás/szakiskolai végzettség (villamosipari)
  • középfokú szakirányú szakképesítés (villamos alállomás kezelő)
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

A juttatási csomag tartalmazza:

  • cafetéria 33 000 Ft/hó
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Amit ajánlunk továbbá:

  • A juttatási csomag tartalmazza:

  • Nettó 92.900 Ft/év Szépkártya étkezés
  • Br. 350.000 Ft hűség bónusz év végén

A fenti juttatások a naptári évben ledolgozott munkanapok arányában kerülnek kifizetésre.

  • biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • egészségmegőrző program
  • a tanulmányok idejére minden érintett munkavállalónak díjmentes szállás biztosítása
  • a vizsgákat sikeresen teljesítő munkavállalóknak budapesti vagy környéki pozíciókban kulturált munkavállalói szállás biztosítása
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ruházati ellátás

Munkavégzés helye
Ebes

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Nagy-Kepics Kinga +36 (30) 724 3909

2020. szeptember 30.

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Ebes, 4211 Magyarország
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 16.09.2020