AJÁNLATADÓ MÉRNÖK (ACÉLSZERKEZET GYÁRTÓ)

Feladatok:

  • Projektek előkészítése
  • Műszaki tervek alapján anyagkigyűjtések elvégzése
  • Költségvetés elkészítése
  • Alvállalkozói árajánlatkérések elkészítése
  • Ártükrök készítése
  • Műszaki egyeztetés, kapcsolattartás a partnerekkel
  • Alád tartozó értékesítési asszisztens kolléga munkájának koordinálása

Elvárások:

  • Min. technikusi végzettség
  • Építőiparban szerzett 5 éves szakmai tapasztalat, ebből min. 2-3 év gyakorlat ajánlatkészítésben, műszaki előkészítőként
  • Jó kommunikációs készség- hiszen ügyfelekkel és hatóságokkal fogsz kapcsolatot tartani
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés- hiszen épületek kivitelezésének az előkészítését fogod ellátni
  • Microsoft Office programok magas szintű ismerete - nagyon sok excel táblával fogsz dolgozni

Előny:

  • Építőmérnök VAGY építészmérnök egyetemi/ főiskolai végzettség
  • AutoCad, ArchiCad felhasználói szintű ismerete
  • Angol vagy német nyelvismeret

Amit cserébe kapsz:

  • Kiemelkedő alapbér
  • Félévente prémium jár teljesítményedhez igazítva
  • Céges autó, mobiltelefon, laptop
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat, családias munkakörnyezet- kis létszámmal fogsz együtt dolgozni, akik mind segítőkészek lesznek veled és akiknek a szívügyük  a kivitelezés
  • Fejlődési-, karrier építési lehetőség- van előrelépési lehetőség, a későbbiekben Te lehetsz a következő építésvezető vagy projektvezető kolléga, ezért a fejlődés adott

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye- Székesfehérvár

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet frissített szakmai önéletrajzod elküldésével!

Fejér
Full time

Published on 27.02.2021