Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

AJÁNLATADÓ MÉRNÖK
(16-0017)

pozícióba.

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Az értékesítés támogatása,
  • Árajánlatkérések feldolgozása, árajánlatok kidolgozása,
  • Személyes találkozókon és konferenciákon való részvétel,
  • A gyár különböző osztályaival való együttműködés,
  • Ügyfelek elégedettségének növelése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök, vegyészmérnök, kohómérnök, anyagmérnök, műszaki menedzser),
  • Aktív angol ÉS spanyol nyelvtudás,
  • Pályakezdők és 1-2 év tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

A munkavégzés helye: Fejér megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0017”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

AJÁNLATADÓ MÉRNÖK (16-0017)

Fejér
Full time
no work experience required

Published on 26.06.2020