Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

AJÁNLATADÓ MÉRNÖK
(15-9840)

pozícióba.

Feladatok:

  • Értékesítés aktív támogatása, új üzleti kapcsolatok építésében való részvétel,
  • Ajánlatkérések értékelése és egyeztetése,
  • Ajánlatkérésekkel kapcsolatos költségkalkulációk készítése, ajánlatok szakmai összeállítása,
  • Tendereken és közbeszerzési eljárásokban való részvétel,
  • Tenderanyagok összeállítása.

Elvárások:

  • (Gáz)motorokkal kapcsolatos ismeretek,
  • Műszaki végzettség vagy erős műszaki érdeklődés,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat nagy előny.

Amit kínálunk:

  • Szakmai tudás átadása, fejlődési lehetőség,
  • Európai cégkultúra,
  • Erős iparágban való munkavégzés,
  • Versenyképes bérezés.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a 15-9840-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

AJÁNLATADÓ MÉRNÖK (15-9840)

Budapest
Full time
no work experience required

Published on 27.02.2020