Similar jobs like this one

A Szerencsi Mezőgazdasági Zártkörűen működő Részvénytársaság

Agronómus munkatársat keres

 8 órás munkaidőben történő foglalkoztatásra azonnali munkakezdéssel.

A leendő munkatárs munkáját a Növénytermesztési üzemigazgató közvetlen irányítása alatt végzi.

Főbb feladatok:

  • a növénytermesztési üzemben felmerülő állandó és időszakos munkák, részfeladatok szervezése, irányítása és visszaellenőrzése
  • a növénytermesztési üzem adminisztrációs feladataiban részvétel (mun- kalapok elkészítése, táblatörzskönyv, gazdálkodási napló stb.)
  • a számviteli, pénzügyi és munkaügyi csoport felé adatszolgáltatás

Munkavégzés helye: Szerencs, ill. rugalmas

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Amit ajánlunk:

  • Fehér módon való gazdálkodás, foglalkoztatás és javadalmazás, bejelentett munkaviszony
  • versenyképes fizetés: alap és mozgóbér
  • céges mobiltelefon
  • 30 km-nél távolabbi állandó lakhely esetén szolgálati elhelyezés
  • bizonyos feladatok esetén saját személygépkocsira NAV norma szerinti költségtérítés

Az állás betöltéséhez tartozó elvárások:

  • Ideális pályázónk közép- vagy felsőfokú mezőgazdasági végzettségű,
  • Gyakornoki munkakörre frissen végzett munkavállalók jelentkezését is várjuk
  • Stratégiai gondolkodásmód jellemzi, figyelme többirányú megosztására képes,
  • határozott fellépésű, terhelhető, jó kommunikációs készséggel rendelkezik.

Az állás betöltésénél elvárás:

  • Vezetői kvalitás
  • Több munkavállaló munkájának szervezése és irányítására való képesség

Agronómus

Szerencs, 3900 Magyarország
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 12.07.2021