Agile Business Partner

Piacvezető partnercégünk, amely közép – és nagyvállalati környezetbe fejleszt megoldásokat elektronikus dokumentumkezelés és számlázás területén keresi következő Business Partner kollégáját, aki Scrum masterként az agilitás bevezetésében is szívesen részt venne.

Pozíció azonosító: B112ABP
Munkavégzés helye: Budapest - XII. kerület

Feladatok

  • A delivery szervezet srcum masterként való aktív támogatása
  • Agilis szervezet kialakításában és bevezetésében, valamint üzemeltetésében való aktív közreműködés
  • Nemzetközi szervezetfejlesztés, leány és fiókvállalatok munkájának támogatása, összehangolása
  • Képzések szervezése, karrierutak tervezése
  • Munkavállalói kapcsolatok és belső kommunikáció fejlesztése
  • Kimutatások, riportok készítése
  • Feladatok ellátása Budapesten és Berlinben egyaránt (alkalmankénti utazással)

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • A SCRUM módszertan gyakorlati szintű ismerete
  • SCRUM csapat irányításában szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kezdeményező készség, kreativitás
  • IT technológiák iránti nyitottság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny

  • Német nyelvtudás
  • Tapasztalat szervezetfejlesztés területen
  • Projektvezetői gyakorlat
  • Fejlesztői vállalatnál hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

Amit partnerünk nyújt

  • Kedvező kompenzációs csomag
  • Barátságos, nemzetközi fókuszú csapat
  • Lehetőség a személyes és szakmai továbbfejlődésre
  • Modern irodai környezet

Budapest
Pest
Budapest
Full time
2 years
Bachelor

Published on 30.09.2020