Szállítói elszámoló

Ha szívesen lennél egy jól működő, feladatorientált csapat tagja lenni, csatlakozz a
Magyar Lapterjesztő ZRt. logisztikai csapatához!

SZÁLLÍTÓI ELSZÁMOLÓ

munkatársat keresünk budapesti központunkba

Főbb feladatok, vagyis ami Rád vár:

  • Szállítói és regionális partnerekkel való folyamatos együttműködés
  • Árajánlatok bekérése és szerződések készítése, kezelése
  • Havi elszámolások elkészítésében való aktív részvétel
  • A beérkező iratok és számlák ellenőrzése, előkészítése vezetői jóváhagyásra
  • Szállítási feladatokkal kapcsolatos adminisztrációs tevékenységek elvégzése
  • Közreműködés a szállítási vállalkozókkal kapcsolatos kártérítési eljárások
  • előkészítésében, kártérítési dokumentumok elkészítése
  • Nyilvántartások naprakész vezetése, szállítójáratokkal kapcsolatos reklamációk
  • kezelése, riportok, kimutatások készítése

Amit kérünk:

  • Legalább középfokú végzettség (gazdasági terület előny)
  • Alap szintű számítógépes ismeretek (magabiztos Word és Excel tudás)
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat, tapasztalat előnyt jelent
  • SAP ismeret előnyt jelent
  • Nyitott, rugalmas hozzáállás, proaktív és megoldás-orientált attitűd
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

MIT ADUNK MI MINDEZÉRT CSERÉBE?
✓ Mindenre megtanítunk
Valami nem világos? Ne aggódj, elméleti és gyakorlati síkon is bemutatjuk neked a munkádhoz szükséges rendszerek használatát!
✓ Könnyen megközelíthető munkahely
Minden munkavállalónk számára ingyenes buszjáratot biztosítunk az Ecseri úti
metrómegállótól.
✓ Nyugodt környezet
Néha jól esik kiszakadni a betonrengetegből, ehhez tökéletes irodánk csendes, fás, virágos, zöld udvara.
✓ 100%-ban bejelentett munkaviszony
Bejelentett, határozatlan idejű szerződést kötünk veled.
✓ Szakmai fejlődés
Folyamatos szakmai támogatás, változatos feladatok és rendszeres képzési lehetőségek várnak rád.
✓ Juttatások
Fix alapbér, valamint SZÉP kártyára utalás. Csoportos élet és balesetbiztosítás.

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette az érdeklődésedet, kérjük jelentkezz egy rövid szakmai önéletrajz megküldésével (és bérigény megjelölésével), 2020.07.31-ig.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 07.07.2020