Adminisztrátor (Tiszaújváros)

Elektronikai bérgyártással foglalkozó tiszaújvárosi partnerünkhöz ADMINISZTRÁTOR pozícióba keresünk kollégákat azonnali belépéssel!

Milyen feladatok várna a leendő kollégára?

Adatrögzítés, alapvető adminisztrációs feladatok ellátása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Betöltött 18. életév
  • Érettségi
  • Felhasználói szintű számítástechnikai és Excel ismeretek
  • alapfokú angol nyelvtudás

Mit kínálunk?

  • 100%-ban bejelentett, határozott idejű munkaviszony
  • Azonnali kezdés
  • Bérezés bruttó 250.000 Ft
  • Ingyenes céges buszjárat Debrecen, Kazincbarcika, Szerencs, Tiszafüred és számos környező településről, városból műszakhoz igazítva
  • Bérlet vagy bejárás támogatás is igénybe vehető

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kezdés: azonnal
  • Műszakrend: 12 órás munkarend 3+3 rendszerben (6:00-18:00 és 18:00-06:00 óráig)
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva!

További információkért hívjon minket bizalommal: +36 20 275 7896

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Tiszaújváros
Full time
High school
Secondary school

Published on 15.09.2020