MES Adminisztrátor

Kedves IT Szakember! Kérlek engedd meg, hogy bemutatkozzak! Egy nemzetközi háttérrel rendelkező vállalat vagyok. Alapvetően szeretem az autókat, ezért is lettem különösen felvillanyozó élményt nyújtó autóipari termékeket gyártó cég. A legfontosabb számomra a munkatársaim elégedettsége és biztonsága, így szeretném a legjobbat adni számukra. Szükségem van egy olyan szakemberre, aki szakmai tudásával és elhivatottságával része lesz csapatomnak, mint

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • A végfelhasználói hozzáférések karbantartása – MES, ERP
  • Az informatikai rendszer működtetése és karbantartása
  • Potenciális problémák feltárása és javaslattétel a megoldásukra
  • Felügyelni a rendszer módosításainak implementálását
  • Kapcsolattartás a nemzetközi IT csapattal

A tudás, amivel rendelkezel:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Magas problémamegoldó képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és cafetéria;
  • Bejárás támogatás;
  • Folyamatos képzések, tréningek, fejlődési lehetőség;
  • Stabil vállalati háttér;
  • Hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi csapatban.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye délkeleti része.

Ha szimpatikusak a fent leírtak és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Pest
Full time, Apprenticeships
1 - 2 years of experience
Bachelor

Published on 07.02.2021