Magyarország egyik vezető állásportálja, a Cvonline.hu fiatalos csapatába keressük új Kollégánkat

Adminisztrátor

pozícióba

Ha szívesen dolgoznál adminisztrációs támogatóként egy összetartó közegben, nem riadsz meg a számítógép használatától és érdekel az álláshirdetések világa, várjuk jelentkezésedet!

Feladataid lesznek:

  • értékesítői háttértámogatás:
    álláshirdetések feltöltése a cvonline.hu oldalra, szerződések rögzítése, hozzáférések kiadása
  • önéletrajz adatbázis kezelése, szűrések készítése hírlevelekhez
  • álláskeresők támogatása: beérkező e-mailek, esetenként telefonok megválaszolása
  • egyéb adminisztrációs tevékenység: az álláshirdetésekhez tartozó adatok rögzítése Excel és Google táblázatban
  • értékesítési csapattal való napi szintű együttműködés

Elvárások:

  • érettségi bizonyítvány
  • számítógépes adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • magabiztos Microsoft Office ismeretek (kiemelten Word, alapszinten Excel)
  • önállóság, precizitás, szorgalom

Előny, ha:

  • van HTML ismereted és/vagy grafikai érdeklődésed
  • tudsz angolul
  • töltöttél már fel online tartalmat (blog, webáruház stb.)
  • szereztél tapasztalatot HR adminisztrátorként

Amire tőlünk számíthatsz:

  • tagja lehetsz vidám és jófej csapatunknak, a napi humor biztos nem marad el :)
  • a változatos feladatok mellett betekintést nyerhetsz az értékesítés, a marketing és a HR világába
  • támogatjuk a munkába járásodat és egyéb juttatásokra is számíthatsz
  • betanulás után heti 1-2 nap home office-ra is lehetőséged nyílik
  • ha érdekelnek az újdonságok, szívesen tanulsz, akkor ez egy neked való pozíció!

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Ha úgy érzed, rendelkezel a fenti képességekkel és tapasztalattal, akkor várjuk fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelöléssel.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
High school

Published on 15.01.2021