Similar jobs like this one

Recommended jobs

Konyhai kisegítő munkatársat keresünk

A partnerünk által működtetett egyházi fenntartású szociális intézmény idősek otthona ellátási formában  működik és 115 főnek nyújtanak tartós bentlakást.

Egy tálalókonyha működik az intézményben.

A katolikus intézmény konyhai kisegítőt keres tálalókonyhájára teljes, folyamatos munkaidőben.

Főbb feladatok, munkák:

  • Idősek Otthonában tálalókonyhai feladatok ellátása úgy, mint reggeli, ebéd, vacsora tálalása, mosogatás, konyha higiéné elvégzése, konyhai előkészítő munkálatokban való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pontos, megbízható munkavégzés, empatikus magatartás az idős emberekhez.

Előnyök:

Amit nyújtunk:

  • Családias munkakörnyezet
  • Csapatmunka
  • Próbaidő után, plusz juttatásként 200 000 Ft/év keretösszegben SZÉP kártya, BKK bérlet 86 százalékának megtérítése
  • Kedvezményes összegért szállás

Budapest
Full time

Published on 14.06.2021